sobota, 24 października

Serwis iMore, który był pierwszym źródłem plotek, że Apple zorganizuje swoją prezentację medialną nowo wprowadzanego iPhone’a 5  na 12 września, teraz informuje, że wstępne zamówienia na urządzenie rozpoczną się już tego samego dnia, a pierwsza partia zamówień trafi do użytkowników 21 września.

Pierwsza partia urządzeń Apple zwykle obejmuje Stany Zjednoczone i być może kilka innych krajów, ale iMore informuje, że druga fala państw w których pojawi się urządzenia planowana jest na pierwszy tydzień października.

Dowiedziałem się, że rozpoczęcie wstępnych zamówień na iPhone’a 5 są obecnie planowane tego samego dnia, przynajmniej na rynku amerykańskim. Samo urządzenie pojawi się w sprzedaży 9 dni później czyli 21 września 2012. Dowiedziałem się także, że druga fala iPhone’ów, te na rynki międzynarodowe, trafi w pierwszym tygodniu października, najprawdopodobniej 05 października.

Sprawozdanie zauważa, że ta sekwencja zdarzeń będzie podobna, ale nie identyczna jak w roku ubiegłym, kiedy to 4 października zobaczyliśmy iPhone’a 4S, a wstępne zamówienia ruszyły trzy dni później, 7 października. IPhone pojawił się w sprzedaży w Stanach Zjednoczonych i sześciu innych krajach 14 października, a druga fala urządzeń do ponad 20 innych krajów, dwa tygodnie później.

[contentblock id=1 img=adsense.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x