sobota, 13 lipca

W App Store możemy znaleźć sporo aplikacji, które dają możliwość darmowej komunikacji pomiędzy użytkownikami. Mówiąc darmowej, mam oczywiście na myśli wykorzystanie WiFi bądź transmisji danych. Tym razem trafił w nasze ręce najnowszy produkt- Vippie.

Vippie pojawił się na rynku aplikacji mobilnych stosunkowo niedawno, a już podobno zyskuje mnóstwo pozytywnych opinii użytkowników na całym świecie. Tylko w pierwszym miesiącu od publikacji zyskał ponad 100 000 ściągnięć, a wszystko wskazuje na to, że to dopiero początek.

Z ciekawości zainstalowałem sobie aplikację na moim iPhone’ie. I co zobaczyłem? Vippie umożliwia nie tylko darmowe rozmowy telefoniczne czy video-rozmowy, ale też wysyłanie SMSów i wymianę plików bez opłat, w społeczności Vippie. Niestety żaden z moich znajomych jeszcze nie korzysta z aplikacji więc nie mogłem jej przetestować w rzeczywistości. Jest za to opcja zaproszenia go grupy użytkowników więc czekam, aż ktoś dołączy do grona kolejnych użytkowników.

W czym aplikacja jest lepsza od innych. Otóż można ją również wykorzystywać do standardowych rozmów z dowolnymi numerami stacjonarnymi i komórkowymi w kraju i zagranicą po niezwykle atrakcyjnych cenach. Czyli druga osoba nie musi posiadać jej zainstalowanej, a i tak zadzwonimy do niej po WiFi lub 3G. Połączenia są rozliczane z osobnego konta, którego stawki bywają dużo niższe niż operatorów. Aktualne promocje pozwalają na rozmowy na dowolne numery do USA i Kanady za darmo.

Dodatkowo, aplikacja wzbogacona jest o takie funkcje jak dostęp do social mediów, aktywną listę kontaktów czy pocztę głosową.

Jeśli aplikacja Was zainteresowała i chcecie dołączyć do grupy Vippie zapraszamy do darmowego pobrania z App Store.

[contentblock id=1 img=adsense.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Aneta
Aneta
10 lat temu

Dostęona jest nowa wersja aplikacji Vippie na Andoida i na iPhone, dodatkowo już teraz możecie zainstalować aplikację na PC i Mac’u 😉 http://www.ivippie.com/download

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx