niedziela, 4 grudnia

MacBookAir

Po początkowych informacjach z zeszłego tygodnia, jakoby Apple miał zamiar w tym tygodniu zaktualizować linię MacBook’ów Air, dziś pojawiły się informacje, że może to nastąpić już jutro.

Dostawy nowych 11 i 13-calowych MacBook’ów Air przybywają obecnie do oddziałów sklepów internetowych Apple Online Store, z planami umieszczenie ich w ofercie jutro od rana.

Oczekuje się, że odświeżenie MacBook’ów Air będzie niewielkie i może zostać przyjęte raczej bez zachwytów. Zaktualizowane komputery MacBook Air mogą zawierać nieco ulepszony procesor Haswell z niewielkim zwiększeniem prędkości i kilka innych zmian.

11-calowe i 13-calowe MacBooki Air mają nazwy kodowe J41A i J43A, a ich kody SKU są po prostu wariacją obecnych etykiet MacBook’a Air. Na przykład, opis 13-calowego MacBook’a Air dziś znany jest jako model „MD760LL/A” natomiast numer modelu odświeżonego będzie opisany jako „MD760LL/B”. Nie wiadomo nawet, czy Apple będzie promować zaktualizowane modele.

Choć Apple planuje tylko drobne zmiany w MacBook’u Air w tym tygodniu to mówi się, że firma również pracuje nad nową wersją 12-calowego MacBook’a Air, który ma ukazać się jeszcze w tym roku.

Oczekuje się, że 12-calowy MacBook Air otrzyma kilka istotnych zmian w wyglądzie w tym szczuplejszą obudową pozbawioną wentylatorów, wyświetlacz Retina i przeprojektowany gładzik.

Nie jest jasne, o której dokładnie zaktualizowane MacBook’i Air pojawią się w sprzedaży jednak możliwe jest, że Apple zamknie swój sklep na chwilę w trakcie nocy w celu aktualizacji spisu produktów, aby umożliwić od rana oferowanie nowych modeli.

[contentblock id=1 img=iframe.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx