niedziela, 21 lipca

 

Mimo, że szklany ekran iPhone’a wykonany jest z zaawansowanego technologicznie szkła Gorilla, w przeciwieństwie do twierdzenia Steve Jobs nie jest zupełnie odporny na zarysowania. Istnieje wiele produktów zabezpieczających ekran przez zarysowaniami, ale i one wkrótce same ulegają porysowaniu. 

Alternatywę przedstawia nam firma Spigen, która wydała specjalną wersję zabezpieczenia wyświetlacza telefonu w postaci hartowanego szkła. Ta cienka wartwa o 0,4 mm grubości daje dodatkową warstwę ochroną dla naszego iPhone’a. Dopasowuje się idealnie do wyświetlacza, chroniąc go przed uszkodzeniem i porysowaniem. Spigen twierdzi, że szkło jest specjalnie wzmocnione w celu zwiększenia absorpcji wstrząsów i jest trzy razy silniejsze niż standardowe folie ochronne PET. Ponieważ jest to szkło hartowane, jeżeli jakimś sposobem ulegnie zniszczeniu, rozpada się na mniejsze kawałki, które nie są ostre.

https://www.youtube.com/watch?v=eCl1xdosfhM&feature=player_embedded

SGP iPhone GLAS.t 4 Screen Protector jest dostępny za 27,99 dolarów plus koszty przesyłki na stronie internetowej Spigen.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ala
Ala
8 lat temu

Nic nie piszecie o stilgut, a oni maja bardzo dobre szkła na wyświetlacz. u nich to się nazywa pancerglas czy jakoś tak

grażyna wiloch
grażyna wiloch
7 lat temu

Duzy wybór profesjonalnych szkieł ochronnych na telefony znalażłam w Iscratch https://iscratch.pl/szklo-ochronne-na-telefon.html

2
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx