piątek, 12 kwietnia

YouTube planuje zakończyć wsparcie swojej aplikacji YouTube w modelach Apple TV trzeciej generacji, w których od dawna jest dostępny jako opcja kanału.

Czytelnik 9to5Mac otrzymał wiadomość o zbliżającym się wycofaniu aplikacji, które ma nastąpić w marcu.

Od początku marca aplikacja YouTube nie będzie już dostępna na Apple TV (3. generacji). Nadal możesz oglądać YouTube na ‌Apple TV‌ 4K, ‌Apple TV‌ HD, iPhonie lub iPadzie. Dzięki AirPlay możesz także przesyłać strumieniowo YouTube z urządzenia iOS bezpośrednio do dowolnego ‌Apple TV‌ (3.generacji lub nowszej).

Właściciele ‌Apple TV‌ trzeciej generacji nie będą już mogli oglądać YouTube bezpośrednio na ‌Apple TV‌ po tym, jak aplikacja przestanie działać, ale treści z YouTube można odtwarzać za pomocą technologii AirPlay na Apple TV‌ z iPhone’a lub iPada, co jest mimo wszystko mniej wygodną metodą.

Wycofanie dotyczy tylko Apple TV trzeciej generacji, ponieważ YouTube przestał obsługiwać modele Apple TV drugiej generacji już w 2015 roku. Nie ma to oczywiście wpływu na nowsze modele Apple TV czwartej i piątej generacji, ponieważ te modele mają dostęp do tvOS App Store , który nie jest dostępny w Apple TV trzeciej generacji.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx