wtorek, 16 sierpnia

Popularna aplikacja YouTube Kids jest teraz dostępna w Apple TV, dzięki czemu łatwiej jest uzyskać dostęp do treści wideo przyjaznych dzieciom na większych ekranach.

YouTube Kids wykorzystuje kombinację automatycznych filtrów, recenzji użytkowników i opinii rodziców, aby zapewnić dzieciom bezpieczniejsze środowisko do oglądania filmów. Kontrola rodzicielska oferuje dodatkowe możliwości dostosowania, od umożliwienia przeglądania tylko kolekcji zatwierdzonych przez rodziców i ocen na poziomie wieku, po ograniczenia czasowe na ekranie i blokowanie filmów / kanałów.

Nawet przy stosowaniu filtrowania i selekcji, YouTube spotkał się z krytyką za dopuszczenie niektórych nieodpowiednich treści na platformę YouTube Kids, a firma zobowiązała się do poprawy swoich zasad i procedur, aby były bardziej rygorystyczne. Na początku usługa była również krytykowana za kierowanie reklam na dzieci, a YouTube wprowadził pewne zmiany, aby pomóc w lepszym rozróżnieniu reklam i treści wideo.

Jak zauważył Engadget, YouTube Kids jest kompatybilny zarówno z modelami Apple TV 4K jak i Apple TV HD  i współpracuje z Siri.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx