sobota, 28 stycznia

Skullcandy ogłosił dziś serię czterech nowych słuchawek bezprzewodowych, które zawierają technologię śledzenia Bluetooth Tile. Słuchawki nazywane są Push Ultra (99,99 USD), Indy Evo (79,99 USD), Indy Fuel (99,99 USD) i Sesh Evo (59,99 USD).

Słuchawki Push Ultra to jedne z droższych obecnie na rynku słuchawek Skullcandy z 40-godzinnym czasem pracy baterii, etui do ładowania bezprzewodowego, odpornością na pot i wodę o stopniu ochrony IP67 oraz zaczepem na ucho podobnym do Powerbeats Pro. Każda wkładka douszna zawiera funkcje sterowania odtwarzaniem i głośnością, a zaczepy na uszy można formować w celu lepszego dopasowania do uszu.

Dla każdego modelu nowych słuchawek Skullycandy stworzył wkładkę douszną tak, aby działała jak pojedyncza płytka, pozwalając użytkownikom znaleźć lewą lub prawą wkładkę indywidualnie, jeśli zostaną zgubione. Użytkownicy Skullcandy będą mieli dostęp do niektórych funkcji Tile Premium, w tym rozszerzonej historii lokalizacji i inteligentnych alertów.

Ponadto słuchawki Skullcandy można znaleźć, gdy znajdują się w etui ładującym, czego nie można zrobić za pomocą słuchawek AirPods firmy Apple. Apple oferuje własne rozwiązanie dla zagubionych słuchawek AirPods za pomocą aplikacji „Znajdź”, która może zlokalizować parę zgubionych słuchawek AirPods, jeśli zostaną zgubione razem poza etui ładującym w pobliskim miejscu.

Słuchawki są obecnie dostępne tylko przez oficjalny sklep interntowy Skullcandy, który nie oferuje dostawy do Polski, ale już wkrótce pojawią się u polskich dystrybutorów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx