sobota, 28 stycznia

Firma Apple nabyła wyłączne prawa do przesyłania strumieniowego wszystkich 96 odcinków „Fraglesów” i zamówiła ponowne wypuszczenie serii, informuje Vulture.

W kwietniu Apple wypuścił „Fraglesy: Gramy dalej”, krótkometrażowy film Jim Henson Company, w którym występowały postacie z serii „Fraglesy”. Apple podpisał teraz obszerniejszą ofertę, która obejmie formalny restart „Fraglesów” z pełnymi odcinkami.

W nowej serii pojawią się oryginalne lalkowe gwiazdy, takie jak Gobo, Red, Boober, Mokey, Wembley i Wujek „Travelling” Matt, a wyprodukuje je Jim Henson Company. Istniejące odcinki „Fraglesów” wyprodukowane w latach 1983–1987 pojawią się w Apple TV+ w środę, 27 maja i po raz pierwszy Apple zaoferuje starsze treści na swojej platformie.

Raport Bloomberga z zeszłego tygodnia sugeruje, że Apple planuje zakup starszych filmów i seriali dla usługi przesyłania strumieniowego ‌Apple TV‌+ próbując zbudować większy katalog treści, który pozwoli mu lepiej konkurować z Netflixem czy Disney+.

Vulture twierdzi, że Apple nie jest zainteresowany  „wykorzystaniem ‌Apple TV‌+ jako repozytorium starych programów i seriali innych dostawców”, ale sensowniejsze było oferowanie starszych odcinków Fraglesów wraz z nowymi odcinkami na jednej platformie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx