poniedziałek, 20 maja

Marka XQISIT wzbogaciła swoje portfolio o różnorodne akcesoria do iPhone’a 5S i 5C, które zadebiutowały właśnie na rynku. Aż pięć linii produktowych, kompatybilnych z nowymi smartfonami firmy Apple, między innymi nakładki typu hard case, flex case oraz flip cover, będzie dostępnych dla klientów i resellerów.

W dniu debiutu nowych smartfonów firmy Apple wszystkim miłośnikom tych urządzeń możemy powiedzieć, że mamy w ofercie kompleksowy zestaw akcesoriów dedykowanych do modeli 5S i 5C. Oprócz stonowanych, wpisujących się w stylistykę applowskiej bieli zasilaczy samochodowych i pokrowców oferujemy kolorowe nakładki oraz etui – mówi Piotr Frączek, general manager w STRAX Sp. z o.o.

Nowe akcesoria XQISIT prezentują różnorodną stylistykę. Praktyczny, elegancki wallet case, będący połączeniem wygodnego etui oraz przestrzeni na karty płatnicze został zaprojektowany z myślą o modelach 5S i 5C. Do dyspozycji miłośników iPhone’ów marka XQISIT oddaje także kolorowe pokrowce typu flip cover. Nowością jest także nakładka typu hard case iPlate Glossy, wykonana z wysokiej jakości poliwęglanu. Marka XQISIT odważnie sięga po niestandardowe inspiracje czego dowodem może być oryginalne rozwiązanie w postaci Rugged Case – dwóch nakładek tworzącym razem jedną całość. Wewnętrzna część akcesorium wykonana jest z termoplastycznego poliuretanu opinającego szczelnym pancerzem tył obudowy smartfona, za to zewnętrzna nasadka jest kolorowym dopełnieniem zabezpieczenia.

Wspólną cechą nowych linii akcesoriów dedykowanych sprzętom Apple jest optymalna ochrona umożliwiająca jednocześnie swobodny dostęp do przycisków i portów rozlokowanych na obudowie urządzeń. Ceny: 29.90 – 69.90 zł

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx