wtorek, 25 czerwca

Apple i Burberry ogłosili partnerstwo, które będzie można zobaczyć już wkrótce, kiedy to Burberry będzie używać nowego iPhone’a 5s do nagrywania swoich pokazów Wiosna/Lato 2014.

Show, które odbędzie się 16 września zaprezentuje ulepszone możliwości kamery iPhone’a 5s oraz to jak Burberry wykorzystuje go, aby robić zdjęcia i filmy z imprezy.

Apple ® i Burberry poinformowali dzisiaj, że iPhone 5s będzie wykorzystywany do gromadzenia i udostępniania pięknych zdjęć i filmów wideo przed, w trakcie i po pokazie Burberry w Londynie w poniedziałek, 16 września. Korzystając z zupełnie nowej kamery iSight ® w aparacie iPhone’a 5s, Burberry będzie wykonywał wysokiej jakości zdjęcia i filmy wideo z wybiegu, szczegóły z sesji oraz zza kulis.

Kamera iPhone’a 5s oferuje wiele ulepszeń w stosunku do kamery iPhone’a 5, w tym zwiększenie wielkości czujnika i przysłonę f/2.2. Zapewnia 33-procentowy wzrost wrażliwości na światło dla jaśniejszych zdjęć, szczególnie w warunkach słabego oświetlenia. Telefon zawiera także „True Tone” podwójną lampę flash LED, wbudowaną stabilizacją obrazu, oraz nowe tryby kamery.

Burberry rozpocznie pokazywanie zdjęć i filmów na swoich kanałach społecznościowych i swojej stronie internetowej już od dzisiaj. Dom mody planuje także nadawanie wydarzenia w poniedziałek, 16 września o 14:30 GMT +1.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx