czwartek, 18 lipca

Równolegle z prezentacją nowych iPhone’ow na początku tego tygodnia, Apple po cichu wprowadził nową wersję kolorystyczną „gwiezdna szarość” dla swojego odtwarzacza iPod touch, iPod nano i iPod shuffle, zastępując czarne modele tych urządzeń właśnie tym nowym kolorem.

Australijczyk Ben Pasternak, opublikował krótki film przedstawiający pierwsze spojrzenie na nową opcję kolorystyczną iPoda nano. Film pokazuje przód i tył urządzenia, z anodowanym kolorem urządzenia znajdującego wyglądający wizualnie na „lżejszy” od wypartej wersji czarnej. Anodowane, matowe wykończenie pomaga zminimalizować odciski palców, które mogą być bardzo widoczne na powierzchniach błyszczących w niektórych innych produktach firmy Apple.

https://www.youtube.com/watch?v=6oV12xzErxg

Wcześniej w tym tygodniu, Apple ogłosił nowego iPhone’a 5s, który również będzie sprzedawany w kolorze „gwiezdnej szarości” zamiast dotychczasowego czarnego w jakim oferowany był iPhone 5. Wszystkie modele iPodów w nowej opcji kolorystycznej są obecnie już dostępne, natomiast na oficjalną datę sprzedaży iPhone’a 5s w Polsce będziemy musieli jeszcze poczekać.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx