czwartek, 18 lipca

Tylko dziś właściciele Apple Watch mogą ukończyć specjalne wyzwanie związane z aktywnością Apple Watch z okazji Miesiąca Serca, którego celem jest promowanie zdrowego układu krążenia.

Wyzwanie, które jest wymienione w aplikacji Aktywność na iPhonie, wymaga od użytkowników wykonywania ćwiczeń przez 60 minut na pierścieniu Ćwiczenia.

Okaż swojemu sercu trochę miłości. Zdobądź tę nagrodę wykonując 60 minut ćwiczeń z pierścienia Ćwiczenia w Walentynki, 14 lutego.

Ukończenie wyzwania nagrodzi użytkowników unikalną odznaką widoczną zarówno na karcie Podsumowanie w aplikacji Aktywność na iPhonie, jak i w sekcji Nagrody w aplikacji Aktywność na Apple Watch.

Wyzwania związane z aktywnością są często związane ze specjalnymi okazjami lub świętami przez cały rok, takimi jak Dzień Ziemi, Dzień Weterana, Święto Dziękczynienia i Nowy Rok. Wcześniej w lutym Apple rozpoczął wyzwanie Jedność, aby uczcić społeczność afroamerykańską i nakazując użytkownikom zamknięcie pierścienia W Ruchu siedem razy z rzędu w ciągu miesiąca.

To co? Przyjmujecie wyzwanie?

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Michał
Michał
3 lat temu

Dołączyłem, zrobiłem 64 minuty i odznaki nie dostałem. Chyba faktycznie musi być 60 minut, ale ciągiem, a nie zsumowane z całego dnia..

Mateusz
Mateusz
Reply to  Michał
3 lat temu

Ja też, 1:44 i nic
edit – jest szansa, że pojawi się 15.02

Last edited 3 lat temu by Mateusz
Karolina
Karolina
Reply to  Michał
3 lat temu

Wskoczyła nagroda teraz ?. Błąd naprawiony

Karolina
Karolina
3 lat temu

U mnie to samo . Trening 56 minut i z całego dnia 15 minut dodatkowe w których zegarek sam wykrył aktywność a odznaki brak.Gdybym wiedziała to bym „oszukała” te 4 minuty po treningu ?.

Tomek
Tomek
3 lat temu

A guzik prawda – ja zrobiłem ciągiem 66 minut jazdy na rowerze, całe zliczone a odznaka poszła z dymem

Mateusz
Mateusz
Reply to  Tomek
3 lat temu

Zrestartuj zegarek. Powinna się pojawić. Jeśli nie pomoże spróbuj uruchomić ponownie telefon.

Mateusz
Mateusz
3 lat temu

Hej! właśnie zmieniłem iPhone X na IPhone 12, backup przełączanie zegarka wszystko sprawnie i bez problemu… ALE po chwil okazało się ze na 12 nie ma wyzwań specjalnych i jest inne wyzwanie miesiąca niż było na X. Uruchamiałem ponownie telefon i zegarek. Jakieś pomysły? Wrzucam zrzut ekranu z X i za chwile z 12 ponieważ nie można dodać 2 zdjęć w jednym komentarzu.

X.jpg
Mateusz
Mateusz
3 lat temu

a to zrzut ekranu z 12

Jeśli ktoś wie o co chodzi proszę o pomoc.

Pozdrawiam

12.jpg
8
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx