wtorek, 25 czerwca

Subskrybenci Apple Music od dziś mogą słuchać nowej listy odtwarzania „Replay 2021”. Lista ta przedstawia całą muzykę, którą najczęściej słuchało się w aplikacji Apple Music w bieżącym roku uszeregowaną w sto pozycji, gdzie najczęściej odtwarzane utwory znajdują się na jej szczycie.

Podobnie jak zeszłoroczna playlista Replay, Replay 2021 będzie aktualizowana co tydzień w niedzielę, stale zmieniając się w miarę słuchania kolejnych utworów w Apple Music. Do końca roku powstanie ranking z widokiem na całą listę utworów słuchanych najczęściej w 2021 roku.

Playlistę Replay 2021 można znaleźć u dołu karty Słuchaj w aplikacji Muzyka, a także w wersji Apple Music na przeglądarki internetowe. Jeśli przejdziecie do wersji internetowej, otrzymacie także kilka dodatkowych danych, takich jak większość przesyłanych strumieniowo artystów i albumów, a także szczegółowe dane dotyczące liczby odtworzeń i godzin odsłuchu.

‌Apple Music‌ Replay to wersja Spotify Wrapped firmy Apple, ale istnieją w niej pewne różnice. Spotify Wrapped nie śledzi piosenek przez cały rok, ale jest o wiele bardziej popularny, gdy jest udostępniany w grudniu dzięki łatwym do udostępnienia infografikom generowanym przez Spotify na podstawie nawyków słuchania każdego użytkownika.

Chociaż Apple Music Replay jest dostępna przez cały rok, lista odtwarzania nie zmienia się zbytnio, gdy   idziemy z nią przez cały rok. Apple również nadal nie dostarczył podsumowania za rok ubiegły, które jego subskrybenci mogą publikować na platformach społecznościowych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx