środa, 29 listopada

Serwis CNET donosi, że rozpoczęła się produkcja 13,3-calowych wyświetlaczy o rozdzielczości 2560×1600, które będą zastosowane w zbliżających się mniejszych MacBook’ach Pro Retina. 

„Produkcja wyświetlaczy o rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli, który będą montowane w 13,3-calowych MacBook’ach Pro rozpoczęła się – powiedział serwisowi CNET analityk NPD DisplaySearch, Richard Shim. Łańcuch dostaw wskazuje że dostawy przeznaczone są dla MacBook’a Pro 13,3, a nie MacBook’a Air. Wyświetlacze wykonywane są przez firmę Samsung, LG i Sharp.”

Shim zdradza, że dostawy wyświetlaczy dla nowych 13-calowych MacBook’ów Retina będą znacznie większe niż do 15-calowych stosowanych w pierwszych modelach MacBook’ów Pro Retina wydanych w czerwcu. Wskazuje to na większą popularność modeli 13-calowych w stosunku do większego modelu.

Apple chce podobno uruchomić sprzedaż 13-calowego MacBook’a Pro Retina w październiku, a masowa produkcja wyświetlaczy dla nadchodzących urządzeń wskazuje na to, że Apple może być na dobrej drodze do spełnienia tej zapowiedzi.

[contentblock id=1 img=adsense.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx