poniedziałek, 27 maja

Wyświetlacz nowego iPhone’a 11 Pro Max firmy Apple otrzymał od ekspertów z DisplayMate „najwyższą w historii klasę A+” za „znacznie lepszą wydajność wyświetlania niż inne konkurencyjne smartfony”.

DisplayMate przetestował wyświetlacz iPhone’a 11 Pro Max i stwierdził „znaczące” ulepszenia wydajności w porównaniu z wyświetlaczem iPhone’a XS Max, w tym zwiększoną jasność szczytową, lepszą absolutną dokładność kolorów i nieco niższe odbicie ekranu, a jednocześnie o 15 procent większą energooszczędność.

Cytując DisplayMate:

Apple nadal podnosi absolutną jakość obrazu i absolutną dokładność wyświetlanych na ekranie kolorów, wprowadzając fabryczną kalibrację wyświetlania, podnosząc ogólną wydajność wyświetlacza iPhone’a 11 Pro Max do doskonałych poziomów nagrywania i ustanawiając wiele rekordów wydajności wyświetlania, w tym absolutną dokładność kolorów przy bardzo imponującym 0,9 JNCD, który jest wizualnie nie do odróżnienia od doskonałego i prawie na pewno znacznie lepszy niż w istniejących smartfonach, telewizorach 4K UHD, tabletach, laptopach i monitorach komputerowych.

IPhone 11 Pro Max ma również rekordową jasność na pełnym ekranie wynoszącą 770 nitów i 820 nitów dla typowego średniego poziomu obrazu wynoszącego 50%, co stanowi około dwa razy więcej niż w przypadku najbardziej zaawansowanych smartfonów. W porównaniu do iPhone’a XS Max, iPhone 11 Pro Max ma wiele znaczących ulepszeń, w tym o 17% wyższą jasność maksymalnego ekranu pełnoekranowego i nawet o 15% wyższą efektywność energetyczną wyświetlacza.

Pełny artykuł DisplayMate dotyczący przeprowadzonej analizy wyświetlacza iPhone’a 11 Pro Max jak i metodologii testowania możecie przeczytać tutaj.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx