środa, 19 czerwca

Apple udostępnił trzy nowe filmy na swoim kanale wsparcia Apple na YouTubie prezentujące co użytkownicy mogą zrobić z iPadOS, wersji iOS przeznaczonej dla iPada, która została wydana wczoraj.

Pierwszy film przedstawia użytkownikom nowe działania możliwe dzięki funkcji Slide Over, takie jak dostęp do najnowszych plików i ulubionych aplikacji jednym przesunięciem palca.

Kolejny film przedstawia możliwości wielozadaniowości w iPadOS, w tym możliwość otwierania dwóch okien w tej samej aplikacji obok siebie za pomocą widoku podzielonego Split View.

Trzeci film wyjaśnia, jak korzystać z nowych gestów edycji tekstu na iPadzie, w tym zaznaczania tekstu, gestów schowka, takich jak kopiowanie, wycinanie i wklejanie oraz cofania/ponawianie.

iPadOS oferuje nowe, potężne funkcje zaprojektowane specjalnie dla większego wyświetlacza iPada. Obejmują one zaktualizowany ekran główny, ulepszoną funkcję wielozadaniowości, nowe funkcje dla Apple Pencil, nowe funkcje Slide Over i wszystkie inne nowe zmiany z iOS 13.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx