piątek, 12 kwietnia

Apple po raz kolejny zamyka wszystkie swoje sklepy we Francji z powodu trwającej pandemii COVID-19. To kolejny raz od zeszłego roku, kiedy zamknięto wszystkie 20 placówek, donosi MacGeneration.

Francja pozostaje obecnie w stanie podwyższonej gotowości z powodu pandemii, a niektóre regiony podlegają bardziej rygorystycznemu lockdownowi niż inne. Większość sklepów Apple w kraju została zamknięta, podczas gdy inne, takie jak Apple Champs-Élysées, Apple Opéra, Apple Marché Saint-Germain i Apple Lille, pozostały jeszcze otwarte dla klientów.

Apple twierdzi, że zamknięcia będą tymczasowe i nie podaje daty, kiedy klienci mogą spodziewać się ich ponownego otwarcia. Sklepy, które były wcześniej otwarte, takie jak Apple Champs-Élysées i Apple Opéra, pozostaną otwarte do soboty 3 kwietnia, aby klienci mogli odebrać aktualne zamówienia online lub uczestniczyć w spotkaniu Genius Bar zaplanowanym przed 3 kwietnia.

Nawet przy otwartych sklepach Apple stosuje surowe środki, takie jak dystans społeczny, noszenie masek i kontrola temperatury przed wejściem do sklepu. Apple podjął ostrożne podejście do zamykania i ponownego otwierania swoich sklepów ze względu na różną sytuację pandemiczną w różnych krajach. Od 1 marca wszystkie 270 sklepów Apple w Stanach Zjednoczonych jest otwartych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx