piątek, 16 kwietnia

moga_ace_power_controller_1

Po tym jak Apple zapowiedział wsparcie programu „Made for iPhone” (MIF) wspierającego certyfikowane kontrolery gier wykorzystujące nowe API w iOS 7, raport wskazuje, że Logitech i MOGA są w ​​pierwszej grupie firm, które ściśle współpracują z Apple na takimi akcesoriami.

Kontroler Logitecha mogliśmy zobaczyć już na początku miesiąca, a teraz zdjęcie kontrolera Moga wyciekło na Twitterze znów dzięki @evleaks. Urządzenie nazywa się podobno „MOGA Ace Power”,a obudowa zawiera ponoć zintegrowaną baterię 1800 mAh. Zdjęcie pokazuje nie tylko tradycyjny pad z przyciskami po prawej i lewej stronie i miejscem na zamontowanie urządzenia , ale także podwójne, małe joysticki po dwóch stronach.

Drugie zdjęcie przedstawia kontroler po złożeniu, kiedy nie ma w nim zamontowanego iPhone’a.

moga_ace_power_controller_2

Apple ma jeszcze oficjalnie ogłosić rozpoczęcie swojego programu MFI dla kontrolerów gier, ale jest jasne, że firmy trzecie już przygotowują się do uruchomienia swoich produktów. Firmy takie jak ClamCase i Logitech już zapowiadają swoje oferty, co sugeruje, że uruchomienie takich gadżetów może być dość bliskie, choć szczegóły startu nie zostały jeszcze ujawnione.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x