środa, 29 listopada

Po tym jak Apple zapowiedział wsparcie programu „Made for iPhone” (MIF) wspierającego certyfikowane kontrolery gier wykorzystujące nowe API w iOS 7, raport wskazuje, że Logitech i MOGA są w ​​pierwszej grupie firm, które ściśle współpracują z Apple na takimi akcesoriami.

Kontroler Logitecha mogliśmy zobaczyć już na początku miesiąca, a teraz zdjęcie kontrolera Moga wyciekło na Twitterze znów dzięki @evleaks. Urządzenie nazywa się podobno „MOGA Ace Power”,a obudowa zawiera ponoć zintegrowaną baterię 1800 mAh. Zdjęcie pokazuje nie tylko tradycyjny pad z przyciskami po prawej i lewej stronie i miejscem na zamontowanie urządzenia , ale także podwójne, małe joysticki po dwóch stronach.

Drugie zdjęcie przedstawia kontroler po złożeniu, kiedy nie ma w nim zamontowanego iPhone’a.

Apple ma jeszcze oficjalnie ogłosić rozpoczęcie swojego programu MFI dla kontrolerów gier, ale jest jasne, że firmy trzecie już przygotowują się do uruchomienia swoich produktów. Firmy takie jak ClamCase i Logitech już zapowiadają swoje oferty, co sugeruje, że uruchomienie takich gadżetów może być dość bliskie, choć szczegóły startu nie zostały jeszcze ujawnione.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx