poniedziałek, 15 kwietnia

Apple przypadkowo udostępnił zdjęcia nowych, tegorocznych iPhone’ów, które zostaną ogłoszone podczas nadchodzącej konferencji 12 września, a zdjęcia te zostały udostępnione przez 9to5Mac, dając nam nasze pierwsze oficjalne spojrzenie na nadchodzące iPhone’a firmy Apple.

Plotki sugerują, że Apple planuje wprowadzenie trzech nowych iPhone’ów w tym roku: 5,8-calowe urządzenie OLED będące kontynuacją iPhone’a X, 6,5-calowe urządzenie OLED, które można uważać za „iPhone X Plus”, oraz tańszą, 6,1-calową wersję urządzenie z wyświetlaczem LCD.

Zdjęcie, które wyciekło potwierdza istnienie dwóch modeli OLED, które po raz pierwszy będą dostępne w kolorze złotym. Zeszłoroczny model OLED, iPhone X, był ograniczony do koloru srebrnego i space gray.

Nowe iPhony firmy Apple mają wyświetlacz od krawędzi do krawędzi ze smukłymi ramkami i bez przycisku Home, ponieważ Touch ID został zastąpiony identyfikatorem twarzy Face ID obsługiwany przez system kamer TrueDepth.

Według ujawnionych danych Apple planuje nazwać telefony iPhone 5,8 i 6,5-calowe OLED jako „iPhone XS”, co jest nietypowym wyborem i powrotem do poprzedniego nazewnictwa. Apple zazwyczaj nadaje wszystkim swoim iPhone’om unikalne nazwy, ale firma miała problemy ze schematem nazewnictwa dla tegorocznych urządzeń.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx