poniedziałek, 4 marca

Jak widać Apple doznał poważnego wycieku informacji, które pozwoliły serwisowi 9to5Mac odkryć zdjęcie nadchodzących modeli „iPhone’a XS”, a teraz również Apple Watch Serii 4. Daje nam to wyobrażenie o tym, czego się spodziewać, gdy nowe urządzenia zostaną ogłoszone 12 września.

Jak widać na powyższym zdjęciu, nowe modele zegarków Apple Watch mają mniejsze ramki, co zapewnia bardziej widoczną przestrzeń ekranu i pozwalając na nowe komplikacje ustawione w okrągłej konfiguracji, co może być ukłonem w stronę zaproszeń do mediów, które wyszły wcześniej.

Plotki sugerują, że wyświetlacze nowych modeli Apple Watch są o 15 procent większe, co wydaje się zgodne ze zdjęciem.

Apple wyraźnie planuje wprowadzić co najmniej jedną nową tarczę zegarka, która wydaje się być w stanie obsłużyć osiem komplikacji. Cztery komplikacje znajdują się na samej tarczy zegarka, a kolejne cztery znajdują się na krawędziach wyświetlacza.

Co ciekawe, zegarek Apple Watch na zdjęciu ma błyszczącą złotą obudowę, która wydaje się jaśniejsza niż poprzednie modele aluminiowe, być może sugerując opcję ze stali nierdzewnej ze złotym wykończeniem. Może to być również cień w materiałach marketingowych Apple.

Poniżej cyfrowej korony jest nowy otwór, który jest prawdopodobnie kolejnym mikrofonem, a Cyfrowa Korona ma czerwony kontur, a nie pełną czerwoną kropkę.

Apple zaprezentuje nowe modele Apple Watch Serii 4 wraz z nowymi iPhone’ami w dniu 12 września o godzinie 19:00 czasu polskiego na konferencji, która odbędzie się w Steve Jobs Theater na terenie kampusu Apple Park. Apple będzie transmitować na żywo wydarzenie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx