poniedziałek, 11 grudnia

Apple rozesłał dziś oficjalne zaproszenia do mediów na doroczną konferencję poświęconą iPhone’owi, która odbędzie się w środę, 12 września o godzinie 10:00 czasu pacyficznego w Steve Jobs Theater w kampusie Apple Park w Cupertino w Kalifornii.

Zaproszenia dają pierwszy rzut oka na temat wydarzenia i zawierają opis „Gather Round”, który prawdopodobnie odnosi się do głównego budynku w kształcie pierścienia w Apple Park.

Istnieje spora lista produktów, których odświeżenia mogliśmy oczekiwać podczas tego jesiennego wydarzenia. Przede wszystkim oczekuje się, że Apple wprowadzi w tym roku trzy iPhony: urządzenie OLED drugiej generacji o przekątnej 5,8 cala, urządzenie OLED o przekątnej 6,5 cala i tańszy 6,1-calowy smartfon z wyświetlaczem LCD.

Wraz ze świeżymi iPhone’ami Apple ma wprowadzić Apple Watch Serii 4, o którym mówi się, że ma posiadać większy ekran prawdopodobnie zaimplementowany dzięki zmniejszeniu rozmiaru ramki. Wyczekiwany jest również dłuższy czas pracy baterii i ulepszone funkcje monitorowania stanu zdrowia, ale poza tym niewiele wiemy o nowych urządzeniach na nadgarstek.

Podobno trwają również prace nad nowymi modelami iPada Pro z funkcją rozpoznawania twarzy Face ID, odchudzonymi ramkami i pozbawionych przycisku Home, podobnie jak odświeżonymi komputerami Mac z tańszym komputerem MacBook i nowym komputerem Mac mini, ale nie jest jasne, czy te produkty pojawią się podczas wrześniowej konferencji.

Konferencja Apple rozpocznie się o godzinie 10:00 czasu pacyficznego czyli o 19:00 czasu polskiego. Apple będzie transmitować wydarzenie na żywo na swojej stronie internetowej jak i przez Apple TV, ale dla tych, którzy nie będą w stanie jej oglądać na pewno zrelacjonujemy wszytko o czym tam było mówione.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx