czwartek, 28 września

Widzieliśmy już kilka gadżetów, które umożliwiają śledzenie innych urządzeń z iPhone’a za pomocą technologii Bluetooth. Istnieje też kilka, które pozwalają wyzwolić migawkę iPhone’a w taki sam sposób. Ale Wise Buton łączy obie te funkcje. Może nie jest nazwałbym go rewolucyjnym ale jest przydatny a do tego ładnie zaprojektowany.

Wise Button – Your universal remote control and tracking device from Plotnikov V.A on Vimeo.

Ten mały przycisk ma pasek, który umożliwia podpięcie go do torby, jako brelok do kluczy lub gdziekolwiek sobie wymyślimy i sparowanie z każdym rodzajem telefonu przez Bluetooth. Ma on trzy podstawowe funkcje. Po pierwsze, pozwala przełączać się pomiędzy utworami podczas słuchania muzyki – funkcja przydatna dla iPadów podłączonych do zewnętrznych zestawów stereo, czy iPhone’a włożonego do stacji dokującej.
 

Po drugie, posiada funkcję zdalnego uruchomienia migawki, która pozwala zrobić zdjęcie z daleka. I wreszcie,  Wise Button może wydać się z siebie dźwięk za pomocą towarzyszącej aplikacji na iPhone’a. Pozwala to na znalezienie go a przy okazji wszystkiego do czego był przyczepiony (np. kluczy). Działa również w drugą stronę: dotknięcie przycisku sprawia, że ​​iPhone wyda sygnał.

Wise Button pojawi się także w wersji uproszczonej jak zwykły tracker – o nazwie iButton Wise Sticker. Forma uproszczona to naklejka, która umożliwia śledzenie jej z aplikacji (tak długo, jak będzie w zasięgu Bluetooth, oczywiście).

Na razie jest jeszcze jeden minus. Projekt jest w fazie rozwoju i zbiera fundusze przez stronę Indiegogo. Przybliżony termin zakończenia to styczeń 2014 roku. Jeśli spodobał Wam się ten gadżet możecie wesprzeć jego rozwój dokonując wstępnego zamówienia. Cena przycisku w formie breloku to 27 dolarów, a naklejki to 17 dolarów.

[contentblock id=1 img=gcb.png]  

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx