sobota, 20 kwietnia

Aby wypromować finałowy odcinek popularnego serialu science fiction „Silos” w Apple TV+, firma Apple udostępniła dziś pełny pierwszy odcinek serialu na Twitterze.

Korzystając z funkcji Twittera, która pozwala na dłuższe filmy wideo, Apple udostępnił godzinny odcinek za pośrednictwem swojego konta ‌Apple TV+‌. Odcinek można oglądać bezpośrednio na Twitterze, bez konieczności posiadania subskrypcji ‌Apple TV+‌.

Pierwszy odcinek serialu jest również dostępny na stronie internetowej ‌Apple TV+‌ oraz w aplikacjach ‌Apple TV+‌ dla tych, którzy nie posiadają subskrybcji, ale do obejrzenia wszystkich kolejnych odcinków wymagana będzie już subskrypcja.

„Silos” to jeden z najnowszych seriali ‌Apple TV+‌, który szybko stał się najpopularniejszym obecnie serialem Apple TV+. Zebrał też sporo pozytywnych słów od krytyków. W zniszczonym, toksycznym świecie przyszłości tysiące ludzi żyją w ogromnym podziemnym silosie. Kiedy jego szeryf łamie podstawową zasadę, a mieszkańcy giną w tajemniczych okolicznościach, mechaniczka Juliette zaczyna odkrywać szokujące sekrety i prawdę na temat tego miejsca i tego co dzieje się na powierzchni.

Premiera finałowego odcinka sezonu „Silos” zaplanowana jest na piątek, 30 czerwca.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx