wtorek, 27 lutego

iWatch_schematy

Zaledwie jeden dzień przed eventem Apple, na którym oczekuje się prezentacji nie tylko iPhone’a 6, ale także prawdopodobnego urządzenia „iWatch”, pojawiają się ostatnie przecieki i plotki. Te dzisiejsze obejmują schematy oraz szczegóły dotyczące iWatch, choć trudno jest określić ich wiarygodność. 

iwatch-leak-02

Ze zdjęć wynika, że iWatch będzie wyposażony w mikrofon, głośnik oraz wsparcie dla Siri i będzie wodoodporny do 20 metrów z czasem pracy baterii jeden dzień. Urządzenie ma pojawić się ponoć w ośmiu różnych odmianach, cztery kolory, w dwóch rozmiarach każdy.

iwatch_bcm_8sep14

Przytaczane schematy są oznaczone jako pochodzące od Quanta, który został ogłoszony jako partner Apple w produkcji urządzenia. Większość slajdów wydaje się pokazać porównanie jak różne części ewoluowały pomiędzy etapami wczesnego prototypu (P2B) i etapu inżynieryjnej walidacji (EVT).

iwatch_body_8sep14

Chociaż zdjęcia są w niskiej jakości i oczywiście mogą być tylko manipulacją, można na nich zobaczyć potencjalną obudowę urządzenia w kształcie prostokąta, z dużym obszarem kołowym w środku, oraz otworem na dole gdzie umieszczone są czujniki zdrowia, które muszą być zlokalizowane blisko skóry.

Chociaż liczne plotki o iWatch mówiły o wyświetlaczach około 1,5 cm, lub nawet 2,5 cm, to nie było jeszcze oficjalnych przecieków fizycznych części tego urządzenia. To utrudnia ocenę prawdziwości tych schematów. W każdym razie wszystko prawdopodobnie stanie się jasne już jutro po 19.00.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx