poniedziałek, 15 kwietnia

W wywiadzie dla WABetaInfo, dyrektor generalny Facebooka Mark Zuckerberg potwierdził, że popularna aplikacja do przesyłania wiadomości wkrótce wdroży funkcję obsługi wielu urządzeń, umożliwiając użytkownikom korzystanie z konta WhatsApp na maksymalnie czterech różnych połączonych urządzeniach.

Według Zuckerberga Facebook stanął przed „dużym wyzwaniem technicznym”, aby „wszystkie wiadomości i treści prawidłowo synchronizować między urządzeniami, nawet gdy bateria w głównym telefonie jest rozładowana”. Jednak Zuckerberg mówi, że Facebook, który jest właścicielem WhatsApp, znalazł rozwiązanie problemu i że „będzie to najlepsze rozwiązanie”. Ponadto szef WhatsApp, Will Cathcart, mówi, że obsługa wielu urządzeń zostanie wprowadzona w publicznej wersji beta.

Patrząc perspektywicznie na aplikację WhatsApp dla iPada, Cathcart mówi, że firma „chciałaby wspierać” iPada i sugeruje, że wprowadzenie obsługi wielu urządzeń „umożliwi nam tworzenie takich rzeczy”.

Inne funkcje, które wkrótce pojawią się w WhatsApp, obejmują „tryb znikających wiadomości”, który włącza znikanie wiadomości dla wszystkich wątków czatu. Ponadto Zuckerberg potwierdził, że wkrótce WhatsApp wprowadzi tryb „wyświetl raz” dla zdjęć i filmów, w którym podobnie jak w przypadku Snapchata i Instagrama, użytkownicy będą mogli oglądać otrzymane treści tylko raz.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx