niedziela, 14 lipca

Firma Western Digital zaprezentowała podczas imprezy Flash Perspective nową markę SanDisk Professional, w ramach której twórcom oraz użytkownikom profesjonalnym oferowane będą rozwiązania do przechowywania danych klasy premium.

Idealnie sprawdzą się one np. podczas pracy nad najnowszymi hitami kinowymi, sesji fotograficznych czy zarządzania danymi kluczowymi dla organizacji. Nowe urządzenia zaprojektowano z myślą o zapewnieniu użytkownikom z różnych branż skalowalnych, wydajnych i niezawodnych produktów.

Dane wykorzystywane przez profesjonalistów są zawsze w ruchu – rejestrowane i generowane przez nich treści muszą być bezpiecznie zapisywane, przenoszone, przesyłane, udostępniane i archiwizowane. W ramach serii SanDisk Professional znaleźć można całą gamę produktów zaprojektowanych od podstaw z myślą o realizowaniu wszystkich tych zadań.

“Jestem zawodowym fotografem i twórcą filmów – moje przychody zależą od tego, czy i jak sprawnie uda mi się wykonać swoją pracę. Nie ma tu miejsce na błędy – potrzebuję najbardziej zaawansowego, pewnego i niezawodnego sprzętu. Od lat ufałem w tej kwestii produktom SanDisk oraz G-Technology, ponieważ pozwalały mi się skupić na zadaniu i gwarantowały, że nic nie będzie zakłócało mojej pracy – nie musiałem się martwić, czy nadążą za moimi potrzebami technologicznymi” – wyjaśnia Lucas Gilman, filmowiec oraz fotograf przyrody i krajobrazu.

Jim Welsh, senior vice president oraz general manager działu Consumer Solutions w Western Digital, podkreśla: “Nasi klienci ufają nam, powierzając naszym produktom owoce swojej pracy. Projektujemy i tworzymy nasze rozwiązania uwzględniając każdy etap procesu kreatywnego i dopasowując się do niego – tak, by nasi użytkownicy mogli oszczędzać czas i skupić się na tworzeniu. Rozwinięcie naszej rodziny marek o SanDisk Professional pozwoli nam zaoferować nowe produkty klientom z całego świata, którzy chcą korzystać w pracy z najlepszej dostępnej technologii”.

Produkty wchodzące w skład nowej serii powstały w wyniku połączenia doświadczeń doskonale znanej marki SanDisk® oraz skierowanej do profesjonalistów marki G-Technology™ (która od dekad była pierwszym wyborem np. dla profesjonalistów pracujących dla studiów filmowych z Hollywood). W ofercie nowej marki SanDisk Professional znajdziemy 16 modularnych rozwiązań dla profesjonalistów, charakteryzujących się wydajnością i niezawodnością klasy enterprise. Wśród nich znajdą się m.in.

  • Karta PRO-CINEMA CFexpress VPG400 – nowa, profesjonalna, odporna na uszkodzenia i trudne warunki pracy karta CFexpress® dla twórców filmów poszukujących niezrównanej wydajności i możliwość rejestrowania wideo z szybkością co najmniej 400 MB/s, co pozwoli im bez problemu sprostać wymaganiom współczesnych produkcji. Nowa karta będzie dostępna już latem.
  • Seria PRO-READER – cztery nowe czytniki PRO-READER wyposażone w interfejs USB-C obsługujący standard SuperSpeed USB 10Gbs. Zaprojektowane z myślą o obsłudze wszelkich nowych i popularnych standardów, włączając CFastTM, CFexpress, RED Mini-Mag® Edition, CF, microSDTM oraz SDTM. Nowe czytniki będą dostępne już latem.
  • PRO-DOCK 4 – rewolucyjna, czterozatokowa stacja dokującą, która może sprawnie zczytywać (jednocześnie) dane z czterech różnych typów nośników. Idealne rozwiązanie np. dla użytkowników wielu kamer, wykorzystujących różne nośniki danych – pozwoli im oszczędzić pieniądze i czas na przełączanie się pomiędzy różnymi urządzeniami. Stacja dostępna będzie latem.
  • Nowy dysk G-DRIVE™ ArmorLock™ Encrypted NVMe™ SSD 4TB* wraz z nową serią cenionych przez użytkowników „pancernych” przenośnych i stacjonarnych urządzeń storage G-DRIVE™ (bazujących m.in. na dyskach Ultrastar® klasy enterprise), a także G-RAID™ oraz G-RAID SHUTTLE (czyli przenośnych rozwiązaniach RAID oferujących najwyższa wydajność, pojemność i niezawodność, które pozwalają przenosić/backupować/archiwizować nawet do 100 TB danych – teraz wyposażonych w obsługę zarówno Thunderbolt 3, jak i USB-C). Nowości z tych serii zaczną pojawiać się w ofercie już na początku czerwca.

Więcej informacji o nowej marce, nowych produktach oraz o tym, jak mogą one sprawdzić się pracy profesjonalistów – znaleźć można na stronie SanDiskProfessional.com.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx