piątek, 19 lipca

Komputery Mac firmy Apple mogą wkrótce otrzymać opcję „Trybu Pro”, który zwiększa ich wydajność wynika z danych znalezionych w wersji beta macOS Catalina 10.15.3.

Wydana w grudniu wersja beta zawiera kod odkryty przez 9to5Mac, który odwołuje się do opcjonalnego trybu Pro, który wydaje się wyłączać ograniczenia prędkości wentylatora i ograniczenia oszczędzania energii w celu poprawy wydajności. Kod w wersji beta mówi „Aplikacje mogą działać szybciej, ale żywotność baterii może się zmniejszyć, a hałas wentylatora może wzrosnąć” po włączeniu trybu Pro.

Podobnie jak w przypadku trybu „Nie przeszkadzać”, Tryb Pro jest tymczasową opcją, która jest wyłączana następnego dnia po włączeniu, co może zapewnić, że komputery Mac działają w optymalnych warunkach.

Kod znaleziony w wersji beta wydaje się sugerować, że Tryb Pro pojawi się w 16-calowym MacBooku Pro, ale może również trafić do komputera Mac Pro.

Więcej informacji na temat Trybu Pro powinno być dostępnych, gdy macOS Catalina 10.15.3 pojawi się oficjalnie, pod warunkiem, że jest to aktualizacja, która zostanie wprowadzona.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx