czwartek, 22 października

Tacka na karty SIM, która została ujawniona przez jednego z dostawców części na początku tego miesiąca nie wskazywała, że iPhone 5 może znów nie być tak długo wyczekiwanym przeprojektowanym modelem i przypominać swoich dwóch poprzedników – iPhone’a 4 i 4S.

Jednak ten nowy komponent w postaci gniazda słuchawkowego, które wyciekły przez tego samego dostawcę wskazuje, że nowy iPhone może mieć rzeczywiście zupełnie nowy wygląd. Przynajmniej tak można powiedzieć o jego wnętrzu i po tym właśnie elemencie, który jest bardzo różny od tego w obecnych iPhone’ach. Na opublikowanym zdjęciu widoczna jest taśma, do której ma być przyłączony głośnik rozmów, gniazdo słuchawek oraz przewody anteny WiFi. W obecnych modelach wyjście słuchawkowe jest połączone z kontrolą głośności i przełącznikiem wyciszenia.

Oczywiście, ten element nie mówi nam za dużo o tym jak iPhone 5 będzie wyglądać, ale mówi nam jedno – nowe urządzenie będzie się różnić od swoich poprzedników. Jeśli nowe urządzenie miałoby utrzymać podobny wygląd – jak obawiano się wcześniej w tym miesiącu – jest mało prawdopodobne, że jego wewnętrzne tak znacząco by się zmieniło.

To pewnie nie jeden z wielu komponentów  iPhone’a 5 jakie zobaczymy przed jego oficjalną prezentacją, a w ciągu najbliższych tygodni spodziewamy się ich coraz więcej.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x