czwartek, 27 stycznia

Według kolejnego raportu serwisu iMore Apple planuje wdrożenie nowego, mniejszego złącza dokowania. Strona była niezawodna w przeszłości i prawidłowo przewidziała wprowadzenie LTE do iPada. iMore informuje również, że Apple jest jeszcze wciąż w fazie projektowej kolejnego iPhone’a i nie został on jeszcze ukończony. 

„Mimo różnych innych plotek, nasze źródła informują, że Apple nadal nie sfinalizował projektu następnej generacji iPhone 5 (lub jakkolwiek zostanie on nazwany). Nie ma gigantycznego ekranu. Nie ma formatu obrazu 16:9. Nie ma metalowej obudowy. Po prostu nic nie zostało ostatecznie ustalone.

[…]

Po raz kolejny słyszymy, że jeśli wielkość ekranu się zmieni, to zapewne niewiele (nie więcej jak do 4 cali). Nie słyszeliśmy nic o zaplanowanej zmianie w proporcjach ekranu (taka zmiana według nas nie ma sensu).”

iLounge wcześniej twierdził, że następny iPhone będzie miał mniejsze, przeprojektowane złącze dokowania, jak również 4-calowy ekran, który ma być tylko wyższy, aby dostosować go do ekranowej proporcji iPhone’a 4S. Wygląd obecnego iPhone’a 4S został przyjęty bardzo dobrze o czym świadczą miliony sprzedanych sztuk. Możliwe jest zatem, że firma zdecyduje się pozostać przy udanej konstrukcji, wprowadzając tylko niewielkie zmiany, zamiast całkowitego redesignu.

Inne niedawne pogłoski o iPhone’ie obejmują stwierdzenia, że pojawi się on we wrześniu, a inne, że posiadać będzie takie same złącze na karty mikro-SIM jak w aktualnym iPhone’ie, zamiast nowej koncepcji nano-SIM. Następny iPhone ma też utrzymać swój fizyczny przycisk Home.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x