środa, 21 października

The Wall Street Journal donosi, że Apple planuje odsłonić uaktualnienie do iCloud w przyszłym miesiącu podczas Worldwide Developers Conference (WWDC), a jedną z głównych wprowadzonych funkcji ma być dodanie możliwości udostępniania zdjęć.

Nowe funkcje powinny zostać ogłoszone na Światowej Konferencji Deweloperów Apple, która rozpocznie się 11 czerwca. Pozwolą one użytkownikom iCloud udostępniać zbiory zdjęć innym użytkownikom iCloud i komentowanie ich. Obecnie, użytkownicy mogą przechowywać tylko jeden zestaw zdjęć w iCloud poprzez funkcję o nazwie „Strumień zdjęć”, która jest przeznaczona do synchronizacji zdjęcia na różnych urządzeniach firmy Apple, a nie dzielenia się nimi.

Wydaje się, że Apple planuje rozszerzenie funkcji „Strumień zdjęć” do filmów, pozwalając użytkownikom na dostęp do ich własnych filmów wideo za pomocą iCloud. Wreszcie, raport potwierdza, że ikony Notatek i Przypomnień, które pod koniec zeszłego tygodnia pojawiły się na stronie beta.icloud.com będą związane z nową funkcjonalnością pozwalającą na synchronizację tych usług za pośrednictwem dedykowanych aplikacji jak i strony internetowej iCloud.

Wszystkie nowe funkcje iCloud są oczywiście oczekiwane wraz z nowym iOS 6, którego pierwsza odsłona wyczekiwana jest także na WWDC.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x