poniedziałek, 30 stycznia

Zdjęcie ukryte w najnowszej wersji beta iOS 13 sugeruje, że Apple zorganizuje swoją konferencję poświęconą prezentacji nowych iPhone’ów we wtorek, 10 września.

Zrzut ekranu z iOS 13 w wersji beta, potajemnie nazwany „HoldForRelease”, zawiera aplikację Kalendarz z datą ustawioną na wtorek, 10 września.

Zrzut ekranu został pierwotnie odkryty przez iHelpBR, a strona informuje, że podobny zrzut ekranu został znaleziony w zeszłym roku przed konferencją związaną z iPhone’ami z datą 12 września.

10 września to bardzo prawdopodobna data prezentacji nowych iPhonów w oparciu o daty takich poprzednich wydarzeń i bylibyśmy zaskoczeni, gdyby nie odbyło się ono w tym dniu. Prawie wszystkie wydarzenia związane z iPhone’em w najnowszej historii odbyły się w drugim tygodniu września i ogólnie we wtorki.

Konferencja z zeszłego roku, która odbyła się w środę, 12 września było anomalią, ponieważ 11 września przypadło we wtorek, a Apple woli organizować takie wydarzenia we wtorek lub środę od poniedziałku, aby dać czas na podróż członkom mediów.

Prezentacja nowych iPhone’ów prawdopodobnie odbędzie się w tym roku 10 września, co oznaczałoby, że wstępne zamówienia na nowe urządzenia mogą rozpocząć się od 13 września, a oficjalny start sprzedaży od 20 września. Apple często wydaje aktualizacje iOS dwa dni przed premierą nowych iPhone’ów, więc iOS 13 może zostać wydany 18 września.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx