niedziela, 25 września

Samsung prowadzi rozmowy z Apple na temat dostarczania wyświetlaczy OLED dla 16-calowych modeli MacBooka Pro i przyszłych iPadów Pro, zgodnie z koreańską stroną The Elec, która nie ma udokumentowanych osiągnięć w zakresie plotek Apple.

Po raz pierwszy usłyszeliśmy o potencjalnym 16-calowym MacBooku Pro od znanego analityka Ming-Chi Kuo, który powiedział, że notebook pojawi się w 2019 roku z „całkowicie nowym wyglądem”, ale nie skomentował wtedy jakiej technologii wyświetlacza użyje ten notebook ani żadnych innych szczegółów.

Kuo powiedział później, że Apple planuje wypuścić w pierwszej połowie 2021 roku nowego 15-calowego MacBooka Pro z podświetleniem mini-LED. Nie jest jasne, czy będzie to przyszła iteracja 16-calowego MacBooka Pro czy co tak naprawdę dokładnie planuje Apple.

Kuo twierdził również wcześniej, że między czwartym kwartałem 2019 roku a pierwszym kwartałem 2020 roku wejdą do masowej produkcji dwa nowe modele iPada Pro. Jednak ponownie nie skomentował technologii ich wyświetlaczy. Oczekuje on także nowego iPada z podświetleniem mini LED pod koniec 2020 roku.

Obecnie niewiele wiadomo na temat 16-calowych komputerów MacBook Pro lub nowych modeli iPada Pro. Apple zaskoczył nas w tym tygodniu nowymi modelami MacBooków Pro, ale jedynymi w nich zmianami są szybsze procesory i „nowy materiał” dodany do klawiatury w celu zwiększenia niezawodności – miejmy przynajmniej taką nadzieję.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx