wtorek, 27 lutego

Firma WD®, spółka należąca do Western Digital, zaprezentowała dzisiaj My Passport® Air 1 TB, jedyny przenośny dysk dla użytkowników komputerów Mac o pojemności 1 TB dostępny w stylowej, smukłej, aluminiowej obudowie. Tak duża przestrzeń umożliwi zabranie ze sobą wszystkich plików ze zdjęciami, muzyką, filmami itp. – i wciąż zostanie jeszcze sporo miejsca na zapisanie nowych treści, które powstaną np. podczas podróży. Ultra cienki dysk My Passport Air idealnie wpasowuje się w stylistykę komputerów MacBook oraz MacBook Air – dzięki aluminiowej obudowie zapewnia zaawansowaną ochronę dyskowi i jego zawartości. Co ważne, dysk jest gotowy do współpracy z komputerami Mac i z Time Machine® zaraz po wyjęciu z pudełka.

Przenośny dysk My Passport Air umożliwia zabezpieczenie hasłem dostępu do plików i ich zaszyfrowanie, zapewniając skuteczną ochronę osobistych materiałów. Dodatkowo, zastosowanie interfejsu USB 3.0  gwarantuje znacznie szybszy zapis i odczyt danych – co pomoże lepiej zarządzać zawartością dysku, dzielić się nią i z niej korzystać, w tempie, które jest współmierne do szybkości życia dzisiejszych użytkowników.

“Nowy My Passport Air 1 TB to najlepszy kompan dyskowy dla fanów komputerów Mac”, potwierdza Scott Steffens, generalny manager rozwiązań pamięci dla konsumentów w firmie WD. „Smukły wygląd, duża pojemność oraz zaawansowane funkcje ochrony danych, tworzą z niego pożądane akcesorium dla najbardziej wymagającego miłośnika urządzeń Mac.”

Dysk przenośny My Passport Air 1 TB jest objęty 3-letnią ochroną gwarancyjną producenta i jest dostępny od zaraz w sklepie internetowym WD na www.wdstore.com. W Polsce dostępny będzie w grudniu 2013 w sugerowanej cenie detalicznej 499 zł. Więcej informacji o My Passport Air znaleźć można na stronie producenta https://www.wd.com/pl/products/products.aspx?id=1040.
[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx