piątek, 21 stycznia

iTV telewizor Apple

Bardzo lubię dobre koncepcje teoretycznych urządzeń Apple dlatego co jakiś czas, staram się dla Was coś wyszukać. Tym razem znany ze swoich pomysłów Martin Hajek zabrał się za wielki i zapowiadany od dawna w licznych plotkach telewizor Apple. Sama koncepcja nie jest nowa, bo po raz pierwszy autor zaprezentował ją na początku tego roku, ale teraz pojął się jej aktualizacji i odświeżenia.

itv_martinhajek_12-640x480

Jak większość konceptów „iTV” wygląda jak gigantyczny iMac. Ma taką samą metalową stopkę, takie same otwory wentylacyjne pod spodem dolnej krawędzi, i te same cienkie krawędzie i zakrzywiony tył. Różni się tym, że posiada wklęsłe, wypukłe szkło wyświetlacza.

itv_martinhajek_10-640x480

Co więcej, Hajek uważa, że ​​powinien się on pojawić w kolorze czarnym. I złotym.

itv_martinhajek_2-640x480

itv_martinhajek_3-640x480

itv_martinhajek_4-640x480

itv_martinhajek_7-640x480

itv_martinhajek_5-640x480

Pod względem funkcji sprzętowych, włącznik jest w prawym górnym rogu ekranu, a tył oferuje wszystkie niezbędne porty, niemal ukryte za nogami urządzenia. Interfejs użytkownika pokazuje wygląd podobny do obecnego iOS 7.

W rzeczywistości, nie mam pojęcia, co Apple planuje zrobić w odniesieniu do branży telewizyjnej. W tej chwili, box Apple TV sprzedaje się dobrze i urósł od urządzenia, które gorąco polecam każdemu posiadaczowi iPhone’a lub iPada. Analitycy twierdzą, że Apple wypuści telewizor w przyszłym roku. Jednak daty te za każdym razem przesuwane są dalej i dalej.

Jeśli Apple wypuści legendarny „telewizor interaktywny” w przyszłym roku, to może wyglądać podobnie. Albo może być także zupełnie inny od wszystkiego co możemy sobie obecnie wyobrażać lub przewidywać.

[contentblock id=1 img=gcb.png]
Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
dexter
dexter
8 lat temu

prawie lak LG 🙂 hehehehehe

dexter
dexter
8 lat temu

ładny LG

2
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x