czwartek, 18 lipca

Bardzo lubię dobre koncepcje teoretycznych urządzeń Apple dlatego co jakiś czas, staram się dla Was coś wyszukać. Tym razem znany ze swoich pomysłów Martin Hajek zabrał się za wielki i zapowiadany od dawna w licznych plotkach telewizor Apple. Sama koncepcja nie jest nowa, bo po raz pierwszy autor zaprezentował ją na początku tego roku, ale teraz pojął się jej aktualizacji i odświeżenia.

Jak większość konceptów „iTV” wygląda jak gigantyczny iMac. Ma taką samą metalową stopkę, takie same otwory wentylacyjne pod spodem dolnej krawędzi, i te same cienkie krawędzie i zakrzywiony tył. Różni się tym, że posiada wklęsłe, wypukłe szkło wyświetlacza.

Co więcej, Hajek uważa, że ​​powinien się on pojawić w kolorze czarnym. I złotym.

Pod względem funkcji sprzętowych, włącznik jest w prawym górnym rogu ekranu, a tył oferuje wszystkie niezbędne porty, niemal ukryte za nogami urządzenia. Interfejs użytkownika pokazuje wygląd podobny do obecnego iOS 7.

W rzeczywistości, nie mam pojęcia, co Apple planuje zrobić w odniesieniu do branży telewizyjnej. W tej chwili, box Apple TV sprzedaje się dobrze i urósł od urządzenia, które gorąco polecam każdemu posiadaczowi iPhone’a lub iPada. Analitycy twierdzą, że Apple wypuści telewizor w przyszłym roku. Jednak daty te za każdym razem przesuwane są dalej i dalej.

Jeśli Apple wypuści legendarny „telewizor interaktywny” w przyszłym roku, to może wyglądać podobnie. Albo może być także zupełnie inny od wszystkiego co możemy sobie obecnie wyobrażać lub przewidywać.

[contentblock id=1 img=gcb.png]
Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
dexter
dexter
10 lat temu

prawie lak LG 🙂 hehehehehe

dexter
dexter
10 lat temu

ładny LG

2
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx