piątek, 19 lipca

Niepotwierdzone zdjęcia rzekomego opakowania iPhone’a 5S zostały dziś pokazane przez chińską stronę  C Technology. Fotografie przedstawiają standardowe, białe pudełko iPhone’a, podobne do tych służących jako opakowanie poprzednich wersji iPhone’a.

Na pudełku nadrukowany jest czarny iPhone, ale przycisk Home tego telefonu otoczony jest srebrnym pierścieniem i nie posiada słynnego kwadratu pośrodku przycisku. Projekt jest zgodny z plotkami sugerującymi, że przycisk Home w iPhone’ie 5S będzie nieco zmieniony w celu dostosowania go do oczekiwanego czujnika odcisków palców. Nie ma jednak sposobu, aby potwierdzić prawdziwość zdjęć.

Gładkie, czarne tło w telefonie jest trochę podejrzane zwłaszcza, że Apple zazwyczaj wykorzystuje tapety w tle. Jednak wycieki zdjęć opakowania rzekomego iPhone’a 5C pokazały również gładkie tło.

Chociaż analityk Ming-Chi Kuo z KGI Securities sugerował, że iPhone 5S będzie posiadał szafirowy przycisk Home z wypukłą częścią wspierającą czujnik odcisków palców, to inne raporty nie zgodziły się z tym wnioskiem. Serwis 9to5Mac sugeruje nie zmieniony projekt tego przycisku, który może ewentualnie zawierać błyszczące obramowanie takie jak widać na zdjęciu.

Apple zaprezentuje iPhone’a 5S oraz iPhone’a 5C podczas eventu zaplanowanego na najbliższy wtorek. Oprócz czytnika odcisków palców iPhone 5S ma mieć ulepszony procesor, lepszą kamerę i nową „szampańską” opcję kolorystyczną.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx