czwartek, 25 lipca

Apple planuje wypuszczenie swojego najnowszego systemu dla komputerów Mac OS X Mavericks na późny październik bieżącego roku. Tak przynajmniej twierdzi serwis 9to5Mac i potwierdza jego słowa AllThingsD.

Późny październik to termin wypuszczenia OS X Mavericks więc Apple może skupić większość swoich inżynierów oprogramowania na udoskonalenie iOS 7, który ma się pojawić wraz z nowym iPhone’em w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Od ostatnich dwóch głównych aktualizacji OS X, Apple wydaje nowe oprogramowanie kilka dni po publikacji wyników kwartalnych i raport stwierdza, że firma może zastosować podobny schemat z Mavericks. Apple zaprezentuje swoje kwartalne wyniki finansowe pod koniec października i po tym terminie podobno ma się oficjalnie pojawić OS X Mavericks.

Innym ważna aktualizacja systemu operacyjnego firmy Apple, aktualizacja iOS 7, ma się pojawić jeszcze w tym miesiącu wraz z nowym iPhone’em. Nowe iPhone’y mają być zaprezentowane na wydarzeniu medialnym zaplanowanym na przyszły wtorek i na podstawie poprzednich schematów Apple, iOS 7 może zostać udostępniony publicznie około tygodnia później.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx