poniedziałek, 4 grudnia

watchOS 9 będzie wyposażony w nowy tryb oszczędzania energii, który pozwoli użytkownikom korzystać z zegarka Apple Watch oraz jego aplikacji i funkcji bez nadmiernego zużywania baterii, poinformował dziś Mark Gurman z Bloomberga.

Obecnie Apple Watch oferuje tryb „Oszczędzania energii”, który znacznie ogranicza funkcjonalność Apple Watch, aby wyświetlać użytkownikom tylko godzinę. W systemie watchOS 9 firma Apple chce przenieść tryb niskiego zużycia energii z iPhone’a na Apple Watch, umożliwiając użytkownikom korzystanie z aplikacji i funkcji przy mniejszym zużyciu baterii.

Zaplanowana nowa funkcja dla watchOS 9 jest częścią ogólnych wysiłków Apple mających na celu poprawę żywotności baterii w Apple Watch, która przez lata pozostawała w zdecydowanej stagnacji.

watchOS 9 będzie również zawierał nową funkcję wykrywania migotania przedsionków, która będzie śledzić, jak długo dana osoba znajduje się w stanie migotania. Apple zaprezentuje iOS 16, iPadOS 16, macOS 13 i watchOS 9 podczas WWDC od 6 do 10 czerwca.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx