poniedziałek, 20 maja

Pierwszy i jedyny sklep Apple w Singapurze został otwarty w kompleksie handlowym Knightsbridge Mall przy Orchard Road w 2017 roku. Najnowsze doniesienia mówią, że producent iPhone’ów planuje otworzyć dwa kolejne sklepy w tym wyspiarskim kraju jeszcze w tym roku.

The Straits Times donosi, że jeden z nowych sklepów Apple powstanie w Jewel Changi na głównym lotnisku w Singapurze. Centrum handlowe ma zostać otwarte 17 kwietnia i znajdzie się w nim ponad 280 sklepów w otoczeniu pięciopiętrowego ogrodu z 40-metrowym wodospadem spadającym ze sklepionego szklanego dachu.

Drugi nowy sklep ma powstać w ośrodku Marina Bay Sands obok centralnej dzielnicy biznesowej Singapuru. Sklep w kształcie kopuły będzie położony nad wodą, połączony z luksusowym kurortem z kładką pośród palm. Miejsce było wcześniej zajmowane przez klub nocny Avalon.

Obie lokalizacje wyglądają tak, jakby były wyjątkowymi dodatkami do sieci sklepów Apple obejmującej ponad 500 sklepów na całym świecie i są zgodne z coraz bardziej ambitnymi projektami sklepów w ostatnich latach. Raport twierdzi, że nowe sklepy zostaną otwarte w najbliższych miesiącach, ale Apple jeszcze nie ogłosił żadnych konkretnych dat otwarcia.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx