sobota, 15 czerwca

Wygląda na to, że Apple wciąż rozwija dostępność swojej usługi Apple Pay w Europie, a zbliżająca się dostępność płatności mobilnych wskazuje na co najmniej siedem dodatkowych krajów.

Usługa bankowości mobilnej N26 na swoim koncie na Twitterze ogłosiła, że Apple Pay będzie wkrótce dostępne w Estonii, Grecji, Portugalii, Słowacji i Słowenii, dzień po ujawnieniu, że Apple Pay wkrótce pojawi się w Austrii. Podobnie Bank ING ogłosił, że Apple Pay niedługo trafi do Rumunii.

 

Słowacki bank Slovenská sporiteľňa potwierdził, że zacznie wspierać Apple Pay jeszcze w tym roku, jak podaje Aktuality.sk..

 

Apple Pay stopniowo rozwija się w Europie i na Bliskim Wschodzie. Od czerwca ubiegłego roku usługa pojawiła się w Polsce, w listopadzie w Belgii i Kazachstanie, w grudniu w Niemczech. Czechy i Arabia Saudyjska otrzymały wsparcie płatności w zeszłym miesiącu. Apple podał, że usługa, która w październiku 2014 roku zadebiutowała w Stanach Zjednoczonych będzie dostępna do końca 2019 roku w ponad 40 krajach.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx