środa, 29 listopada

iphone-7-lightning-headphones

W ciągu ostatnich kilku tygodni, pojawiło się wiele zdjęć, które rzekomo pokazywały nadchodzące słuchawki EarPods Lightning, ale w większości były to zdjęcia fałszywe biorąc pod uwagę estetykę Apple czy też brak cienkiej, prostokątnej wtyczki Lightning. Dziś MobileFun umieścił film z parą działających z iPhone’em słuchawek EarPods Lightning i tym razem ich ogólny wygląd wydaje się być bardziej zgodny z wzorem Apple, niż którykolwiek z wcześniejszych przecieków.

Zgodnie z oczekiwaniami, „część douszna” nowych słuchawek EarPods jest skonstruowana tak samo jak obecnie sprzedawane przez Apple EarPods z czystym, białym designem, znacznikiem „Prawa” – „Lewa” na każdej słuchawce i kontrolerem głośności i odtwarzania. Co ciekawe, kontroler umieszczony jest niżej w nowych słuchawkach, bezpośrednio pod podziałem kabla na lewy i pracy kanał. Jeśli film okaże się prawdziwy, będzie to oznaczać zmianę konstrukcyjną w stosunku od obecnej generacji, w której kontroler jest umieszczony na kablu prawego kanału, powyżej rozwidlenia.

Najbardziej godne uwagi jest oczywiście prawdopodobne dodanie wtyczki Lightning do słuchawek EarPods, dostosowując je do możliwości działania po usunięciu gniazda słuchawkowego 3,5 mm z iPhone’a 7 i iPhone’a 7 Plus. Wtyczka Lightning obsługująca EarPods wydaje się być nieco większa niż tradycyjny adapter Lightning dzięki włączeniu w nią przetwornika cyfrowo-analogowego potrzebnego do odtwarzania muzyki, a nie tylko prostego ładowania.

W filmie pokazano, że EarPods są w pełni funkcjonalne i są w stanie odtwarzać muzykę, jak również w pełni ją kontrolować. MobileFun informuje również widzów, że „jak widać, są one w pełni działające, nie są tylko makietą tego, co może się pojawić”, wierząc, że słuchawki będą sprzedawane obok nowej generacji iPhone’a we wrześniu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Michał Wrotkowski
Michał Wrotkowski
7 lat temu

Jest może gdzieś mirror tego filmu? Link przekierowuje do kanału RSS ale z tego co widzę to link bezpośrednio z ich blogu również. Może skasowali artykuł?

AppleWorld
Admin
Reply to  Michał Wrotkowski
7 lat temu

Dorzuciłem do wpisu

2
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx