środa, 17 sierpnia

main-shot-3

Wysokiej jakości film wideo porównujący trzy atrapy iPhone’a 7 pojawił się dziś w internecie, ożywiając pogłoski, że Apple może zaprezentować dwie różne wersje większego, 5,5-calowego modelu.

Film w rozdzielczości 4K udostępniony przez holenderski bloga TechTastic.nl, został opublikowany na YouTube’ie przez konto „Bshop Kuwa”, które wydaje się być powiązane z japońskim sklepem z rezerwacjami iPhone’ów.

Złoty, 4,7-calowy iPhone 7 jest pokazany obok dwóch dużych słuchawek, jednej w kolorze srebrnym i jednej w różowym złocie. Jeden z dwóch 5,5-calowych telefonów pokazanych na filmie ma aparat z pojedynczą soczewką, a drugi wyposażony jest w podwójny obiektyw.

Wcześniejsze plotki sugerowały, że firma Apple pracuje nad dwoma wersjami 5,5-calowego iPhone’a 7, znakując je odpowiednio „plus” i „pro”, ale plotki te ucichły z wyjątkiem jednego zestawu zdjęć, który pojawił się w lipcu.

Apple mógł pracować na dwoma różnymi 5,5-calowymi prototypami we wczesnym etapie projektowania w razie problemów z aparatem z podwójnym obiektywem. Jeśli tak było, to właśnie na tym etapie mogły się pojawić plotki o modelu „Pro” i „Plus”, ale w tym momencie nie sądzimy, że Apple może wypuścić dwie różne wersje większego modelu.

main-shot-2

Mimo to, warto zauważyć, że makietowe modele pokazane na zdjęciach w ubiegłym miesiącu pokazały w modelu „Pro” iPhone’a 7 obecność Smart Connector, podczas gdy odpowiadająca mu słuchawka w tym filmie już tego nie posiada. Warto również zauważyć, że wszystkie telefony na filmie mają numer modelu A1429, który w rzeczywistości identyfikuje wersję iPhone’a 5 na schemacie numeracji Apple, co ewidentnie wskazuje, że są to makiety.

Mimo wszystko, jest to najlepsza jakość filmu na jakiej mieliśmy okazję porównać prawdopodobną konstrukcję iPhone’a 7 z zeszłorocznym modelem iPhone’a 6S, który również pojawia się na filmie. I choć modele pokazane tutaj nie zgadzają się z rzekomym przeciekiem przedniego panelu, który pojawił się na początku tego tygodnia, to zgadzają się z funkcjonalnym iPhone’em 7 jaki widzieliśmy na wideo.

Oczekuje się, że Apple wypuści iPhone’a 7 i 7 Plus w przyszłym miesiącu. Wstępne zamówienia na telefon mogą ruszyć się w piątek, 9 września, a jego dostępność fizyczna w sklepach w pierwszych krajach od piątku, 16 września.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx