niedziela, 25 września

Made in Poland App Store

W sklepie App Store pojawiła się dziś nowa sekcja „Made in Poland”. To bardzo przyjemny ukłon Apple w naszą stronę gdyż sekcja gromadzi w sobie polską zawartość sklepu App Store od aplikacji i gier, do książek, gazet i filmów.

Wielokrotnie poszukiwałem w App Store jakie tytuły czytanych przeze mnie gazet codziennych czy magazynów pojawiła się już w wersji elektronicznej. Oczywiście można z głowy wyszukiwać tytuł po tytule i sprawdzać czy jest, nie mniej brakowało mi możliwości prostego sprawdzenia wszystkich polskich tytułów.

screen

Nowa sekcja daje też możliwość poznania gier, które powstają z rąk naszych krajowych deweloperów. Nie powiem, że parę tytułów jakie tam zobaczyłem mocno mnie zdziwiło bo absolutnie nie zdawałem sobie sprawy, że pochodzą od polskich programistów.

W sekcji możemy też przejrzeć najpopularniejsze polskie płyty, polskojęzyczne iBooki czy też pojawiające się już polskie filmy.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sinoos
Sinoos
7 lat temu

Przepraszam, jak wejść w tą sekcję?

Syn_Tomasa_Pacesasa
Syn_Tomasa_Pacesasa
Reply to  Sinoos
7 lat temu

poprostu w appstore

Sinoos
Sinoos
Reply to  Syn_Tomasa_Pacesasa
7 lat temu

To że w appstore to wiem, pytanie brzmi gdzie? Szukam na stacjonarnym, szukam na iPhonie, szukam na iPodzie i nie mogę znaleźć…

Syn_Tomasa_Pacesasa
Syn_Tomasa_Pacesasa
Reply to  Sinoos
7 lat temu

no mi się od razu pojawiło…

Fitnoteq
Fitnoteq
7 lat temu

A kto z was ćwiczył już z Fitnoteq 😉 ?

Mikołaj
7 lat temu

Clotify też jest robiony w Polsce

6
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx