wtorek, 7 lutego

Viber, popularny komunikator pomiędzy niemal wszystkimi platformami usług komunikacyjnych, poinformował dziś, że obecnie przekroczył ponad 140 milionów użytkowników na sześciu platformach, a 400 000 osób dołącza do nich każdego dnia. Aby uczcić przełom, firma wprowadziła szereg nowych funkcji w swojej aplikacji na iOS i Android w tym możliwość wysyłania „zabawnych naklejek” i emotikonów oraz wsparcie dla iPhone’a 5.

Najnowsza wersja Viber na Androida i iOS zawiera następujące funkcje:

  • emotikony
  • zabawne naklejki
  • nową funkcję „Send Location”, która pozwala udostępnić mapę dowolnego miejsca
  • grupowe wiadomości z obsługą do 40 kontaktów

Dodatkowo, istnieją pewne ulepszenia, które są specyficzne dla każdej z platform. Użytkownicy telefonów z Androidem mogą teraz przypisać bieżący dzwonek i dźwięk wiadomości jako tych do Vibera dla połączeń i wiadomości, a te na iOS mogą cieszyć się wsparciem większego wyświetlacza w iPhone 5 i iOS 6 oraz nową klawiaturą.

Te nowe funkcje sprawiają, że Viber jest idealny nie tylko do ważnych rozmów z przyjaciółmi i rodziną, ale również dla „zabawnych” rozmów za pomocą wiadomości tekstowych lub głosowych.

„Dzięki nowym funkcjom, które dostarczamy w Viber 2.3, nasi użytkownicy mogą odnaleźć w Viberze nie tylko platformę do komunikacji, ale i do zabawnej interakcji z przyjaciółmi.”

Najnowszą wersję Viber znajdziecie za darmo w App Store.

[contentblock id=1 img=gcb.png]
Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx