wtorek, 27 lutego

W App Store pojawiła się mobilna aplikacja najpopularniejszego polskiego serwisu pogodowego – TwojaPogoda.pl. Oferuje ona szczegółową prognozę dla ponad dwóch tysięcy punktów w Polsce oraz dostęp do artykułów publikowanych w serwisie.

To już piąta mobilna platforma na którą dostępna jest aplikacja TwojaPogoda.pl, dotychczas powstały aplikacje na systemy operacyjne Android, Symbian, Windows Phone oraz MeeGo, które zostały ściągnięte na ponad 200 000 telefonów komórkowych.

W ostatnich miesiącach stale utrzymywaliśmy pozycję lidera wśród internetowych stron z prognozą pogody. Teraz realizujemy strategię, której celem jest osiągnięcie analogicznej pozycji wśród mobilnych aplikacji pogodowych.– przekonuje Rafał Janik, Dyrektor ds. Marketingu i Rozwoju Netshare, właściciela serwisu TwojaPogoda.pl. – Naszą przewagą konkurencyjną jest to, że skupiamy się na terytorium Polski, dlatego nasze prognozy są bardziej precyzyjne i rozbudowane niż w źródłach, które korzystają z międzynarodowych baz danych.

Najnowsza aplikacja TwojaPogoda.pl to najbardziej rozbudowana polska aplikacja pogodowa na system iOS. Użytkownicy znajdą w niej między innymi długoterminową prognozę pogody na 16 dni, ostrzeżenia meteorologiczne, prognozy temperatury i zachmurzenia w przedziałach jednogodzinnych czy najnowsze wiadomości z serwisu. Aplikacja umożliwia wybranie kilku ulubionych lokalizacji, a także – dzięki geolokalizacji – wyświetlanie prognozy pogody dla miejsca, w którym użytkownik znajduje się w danym momencie.

Aplikacja w cenie 1,79 EUR jest dostępna w App Store. Dla pierwszej osoby, która skomentuje ten wpis mamy darmowy kod do pobrania aplikacji.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Damian Pietras
Damian Pietras
11 lat temu

Ciekaw jestem jak program ten wypada w porównaniu z aplikacją od IMGW „Pogodynka PRO” rownież za 0.69 GBP

Damian Pietras
Damian Pietras
11 lat temu

Adres email podany w treści wiadomości prywatnej.

Damian Pietras
Damian Pietras
11 lat temu

Droga redakcjo AppleWorld.pl: Dziękuje WAM bardzo za kod do tej apki. Apka ma bardzo ładną oprawę graficzną i wiele ciekawych funkcji których nie mam np. w systemowej aplikacji Pogoda w iOS 5.1.1. Wkrótce będę testował ją razem z „POGODYNKA PRO” z IMGW i z WeatherPro, o którym kolega wspominał wyżej. Jeszcze raz Dziękuje, pozdrawiam wszystkich, życzę wiele sukcesów i przede wszystkim – WESOŁYCH ŚWIĄT :))

Ardian Kowalski
Ardian Kowalski
11 lat temu

A gdyby się okazało, że są dwa kody, to ja również chętnie go przygarne 🙂
Obecnie korzystam z eWeather HD, ale coś ostatnio nie sprawdzają mi sie prognozy, więc szukam czegoś równie dobrego.

6
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx