poniedziałek, 20 maja

 

Ponad miesiąc temu informowaliśmy, że nie wszystkie nowe funkcje nowego iOS będą wspierane przez obecne urządzenia Apple. Wiele z nich nie będzie zgodne z iPhone’em 3GS, a tylko mniejsza część będzie obsługiwana przez iPhone’a 4 oraz iPada 2.

Ale okazuje się, że we wczorajszej wersji iOS 6 Beta 3 udostępnionej deweloperom, Apple poprawił obsługę funkcji dla iPhone’a 3GS, dodając możliwość udostępniania Strumienia Zdjęć jak i filtrowanie poczty VIP. Zmiana została zauważona przez szereg użytkowników iPhone’a 3GS, a Apple potwierdził usunięcie tych ograniczeń na swojej stronie poglądowej iOS 6.

I mimo, że strona informująca o iOS 6 wcześniej zawierała osiem przypisów opisujących różne ograniczenia dotyczące funkcji, teraz liczba ta została zredukowana do sześciu wraz z wydaniem iOS 6 Beta 3.

Fakt, że iOS 6 jest kompatybilny z iPhone’em 3GS stanowi istotny krok dla Apple, gdyż urządzenie było również minimalnym wymaganiem na uruchomienie iOS 5 wydanego w zeszłym roku. Ale Apple wie, że nadal sprzedaje trzy-letnie urządzenia, stąd firma najwyraźniej uznała, że jest niezbędne by wprowadzić wiele nowych funkcji iOS 6 do iPhone’a 3GS i nadal pracuje, aby dodać tyle, ile to możliwe w ramach ograniczeń hardware’owych starszych urządzeń.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx