sobota, 15 czerwca

iOS 7.1 co nowego

iOS 7.1, wydany wczoraj popołudniu zawiera szereg istotnych funkcji takich jak wsparcie dla CarPlay, poprawkę, która zwiększa niezawodność Touch ID oraz poprawkę błędu, który powodował zawieszanie się na ekranu głównego.

Oprócz tych głównych ulepszeń, aktualizacja oferuje również mnóstwo drobnych poprawek i usprawnień wizualnych systemu operacyjnego, takich jak zmiana ikon aplikacji Telefonu, FaceTime i Wiadomości wraz z odnowionymi przyciskami Shift i Caps Lock oraz nowy wygląd elementów aplikacji telefonu.

Kanał iTwe4kz na YouTube’ie opublikował poręczny przegląd nowej aktualizacji (w języku angielskim), który pokazuje wszystkie nowe funkcje jakie iOS 7.1 ma do zaoferowania. Wideo zawiera szczegółowy opis wszystkich wizualnych zmian i ulepszeń, co warte jest zobaczenia jeżeli sami nie chcecie odkrywać wszystkich nowości.

Pełną listę zmian w systemie operacyjnym szczegółowo opisaliśmy w naszym początkowym poście o iOS 7.1. Jak zauważono także na filmie, iOS 7.1 oficjalnie wyłącza 7 jailbreak iOS evasi0n przez załatanie kluczowego jądra jakie wykorzystywał. iOS 7.1 jest już dostępny dla wszystkich użytkowników za pomocą aktualizacji over-the-air lub przez iTunes.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wojtek
Wojtek
10 lat temu

Gówniany abdejt! Zniknęły zdjęcia ludzi do których dzwonię i którzy do mnie dzwonią! W poprzedniej wersji były na cały ekran… Co za dureń to skopał????

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx