sobota, 25 czerwca

iOS 7.1_ipad

iOS 7.1 wydany wcześniej w dniu dzisiejszym, zawiera wsparcie dla istniejących modeli iPada wraz z obsługą dwóch niezapowiedzianych jeszcze modeli, oznaczonych jako iPad4,3​ i iPad4,6. Jest możliwe, że to nowe numery modeli zawierających drobne zmiany sprzętowe dla istniejących iPadów, które zostaną wprowadzone na rynek w milczeniu, gdyż bardziej znaczące ulepszenie czy nowe modele wprowadzone byłyby z numerem wyżej.

newipads

Przy okazji, Apple wprowadza nowe komponenty sprzętowe dla swoich urządzeń iOS bez ich ogłaszania publicznego i te drobne zmiany często są niewidzialne przez konsumentów, ponieważ mają za zadanie wprowadzenie bardzo niewielkiej poprawy wydajności. Na przykład, update Apple TV ze stycznia 2013 roku ujawnił, że nowy Apple TV zyskał niewielką aktualizację o mniejszy chip A5. Zmiana nie była komunikowana nabywcom Apple TV, ale gwarantuje już ona skok modelu z numeru 3,1 do 3,2.

Istniejące modele iPada Air mają numery 4,1 i 4,2, a iPadamini Retina są numerowane 4,4 i 4,5, co sugeruje jednego nowego iPada Air z oznaczeniem 4,3 i jednego nowego iPada mini Retina dla oznaczenia 4,6. Jednak jak zauważył serwis 9to5Mac, możliwe jest również, że iPad4,3 i iPad4,6 mogą być urządzeniami iOS, które są zoptymalizowane do sieci w innych krajach.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx