poniedziałek, 24 czerwca

Firma Lumafield udostępniła dziś zdjęcia rentgenowskie etui ładującego AirPods Pro drugiej generacji, dając nam wgląd w wewnętrzne zmiany w tej obudowie.

Chociaż podstawowy wygląd obudowy wydaje się być podobny do oryginału, firma Lumafield odkryła, że nowo dodany uchwyt na smycz jest wewnętrznie połączony ze złączem Lightning, które łączy się z płytą główną. To z kolei skłoniło firmę do spekulacji, że metalowa wkładka może służyć również jako antena dla chipu U1 lub do innych dodatkowych celów.

Z boku obudowy znajduje się nowe metalowe oczko. Apple twierdzi, że to uchwyt na smycz, ale wydaje się, że służy ono dodatkowemu celowi: ma 4 mm głębokości i 18 mm długości, z ukrytym ogonkiem, który jest połączony z metalową podkładką wokół portu Lightning. Być może jest to antena obsługująca ulepszone śledzenie „Znajdź”.

Chip U1 umożliwia obsługę funkcji Znajdź, umożliwiając użytkownikom śledzenie lokalizacji etui ładującego w aplikacji Znajdź na iPhonie lub w witrynie iCloud.com. Etui ma nowy wbudowany głośnik, który może emitować dźwięk, aby pomóc w jego odnalezieniu.

AirPods-Pro2-etui

Inne ulepszenia etui ładującego obejmują wodoodporność, obsługę magnetycznego krążka ładującego Apple Watch i dłuższą żywotność baterii.

Nowe AirPods Pro zostały wprowadzone na rynek w miniony piątek i są wycenione na 1449 złotych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx