poniedziałek, 27 marca

aparat iPhone 6

Dostawca modułów aparatu do iPhone, firma Largan Precision oczekuje nikłego wzrostu zysków w tym roku, a podyktowane jest to pojawiającą się plotką, że nowa generacja smartfonu Apple – iPhone 6S – zachowa tą samą tylną, 8-megapikselową kamerę.

Raport cytujący analityka Taipei Jeff Pu twierdzi, że iPhone 6S będzie miał taką samą specyfikację sprzętową aparatu jak poprzednie modele. Apple po raz pierwszy wprowadził tylny, 8-megapikselowy aparat w iPhone’ie 4S w 2011 roku i wykorzystał podobne moduły dla iPhone’a 5, iPhone’a 5S i iPhone’a 5C.

Pu powiedział, że specyfikacja kamery nowej generacji iPhone’a, nazwanego iPhone 6S, pozostanie taka sama jak obecnego iPhone’a 6 ograniczając potencjalny katalizator wzrostu ceny akcji Largan w drugiej połowie roku. […] Pu powiedział, że chociaż migracja do 8 megapikselowych i 13-megapikselowych obiektywów pozostanie silna wśród chińskich dostawców klasy średniej i niskiej to aktualizacja do 16-megapikselowych i 20-megapikselowych obiektywów w flagowych telefonach będzie wolniejsza ze względu na ograniczoną podaż sensorów CMOS – służących do konwersji światła na elektrony.

Choć szczegóły otaczające tzw. „iPhone’a 6S” są jeszcze dość skąpe, to dzisiejsze doniesienia są zgodne z tymi z zeszłego roku kiedy właśnie Largan Precision przewidział, że aparat iPhone’a 6 zachowa ten sam 8-megapikselowy czujnik. Tymczasem w listopadzie ubiegłego roku pojawiły się informacje, że aparat iPhone’a 6S i iPhone’a 6s Plus może mieć „największy skok technologiczny w historii” z kamerą dual-lens i systemem jakości DSLR.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
iOS
iOS
8 lat temu

Chyba tylna kamera?

AppleWorld
Admin
Reply to  iOS
8 lat temu

no oczywiście że tak 🙂 poprawione

iOS
iOS
Reply to  AppleWorld
8 lat temu

Właśnie zastanawiałem się od kiedy mam z przodu 8mpx. 🙂

bartek
bartek
Reply to  AppleWorld
8 lat temu

iPhone 6S – zachowa tą samą przednią, 8-megapikselową kamerę.

chyba jednak nie poprawione 😉

4
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx