poniedziałek, 17 czerwca

Twelve South zaprezentował nowy stojak poziomy zaprojektowany specjalnie dla nowego modelu Mac Pro.

W przeciwieństwie do większości produktów z linii Twelve South, BookArc dla Mac Pro jest wykonany z bardziej błyszczącej, chromowanej stali, która równoważy głęboką czerń komputera Mac Pro. Specjalnie zaprojektowana podstawka umożliwia umieszczenie poziome Mac Pro, oszczędzając miejsce w szafie przy ustawieniu poziomym czy na półkach. Wcześniej w tym roku Firma Apple potwierdziła, że poziome przechowywanie urządzenia Mac Pro jest bezpieczne pod pewnymi wytycznymi.

Piękna podstawka w kształcie łuku, umożliwia poziome przechowywanie komputera Mac Pro. Jego wysokość zmniejsza się w ten sposób o połowę. Niższa wysokość zwiększa liczbę miejsc, gdzie można przechowywać najpotężniejszy komputer Mac, w tym wewnątrz biurowych mebli.

Czy można bezpiecznie korzystać z Mac Pro poziomo? Absolutnie. Działa on dokładnie tak samo na boku, jak w pozycji pionowej. W rzeczywistości, oficjalna notatka techniczna Apple odnosząca się do korzystania z Mac Pro na boku, była inspiracją do zaprojektowania tego zakrzywionego, metalowego stojaka. Historycznie, większość stojaków na komputery Mac, można było stosować na boku lub pionowo. Twelve South teraz przynosi elastyczną opcję do najnowszego Mac Pro z BookArc dla Mac Pro.

stojak MacPro

Twelve South sprzedaje również BookArc dla szerokiej gamy produktów firmy Apple, w tym także dla komputerów MacBook Pro, MacBook Air, niemal wszystkich iPadów, w tym nowego iPada Air 2.

BookArc dla Mac Pro można kupić za 59,99 dolarów z oficjalnej strony Twelve South.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx